POLECANE                                             Szabloniarnie

Crime called art

                                                Rejestry

Rejestr blogów
                                                                     

10 komentarzy:

 1. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na bloga! :3 ------------------> http://percyandannabethstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mojego bloga: http://magia-historii.blogspot.com/ , dopiero się rozkręca, ale mam nadzieję, że się spodoba.
  Ogólnie, jest to blog o.... Życiu. O życiu herosów i czarodziei. O tym, jak wygląda życie prawdziwego herosa, którego nie dotyczy żadna przepowiednia, któremu nagle całe życie się zawala jak domek z kart. O tym jest ten blog.
  I o wielu rzeczach więcej. O wojnie z Gają oczami zwykłego herosa. O bogach, którzy siedzą na Olimpie. O Hogwarcie, zwykłej szkole. I wiele, wiele, więcej.
  A wszystko w postaci kilkunastu, kompletnie oddzielnych opowiadań, z innymi bohaterami i charakterami.
  Amadea :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gabrielle Ormonde jest córką prezydenta. Żyje szczęśliwie w Białym Domu z rodziną i Victorią, przyjaciółką i agentką specjalną w jednym. Lecz jednego wieczora wszystko się zmienia. Jej dom napadają dziwne mitologiczne potwory, ojciec zostaje porwany, a ona i Victoria ledwo uciekają z życiem. Z powodu dziwnego naszyjnika docierają do Obozu Herosów, gdzie Gabrielle dowiaduje się prawdy o sobie i otaczającym ją świecie. I się zaczyna...
  Misja, w której obie dziewczyny nie powinny brać udziału.
  Dziwny chłopak, jakby wyrwany nie z tego czasu.
  Obowiązkowa zagłada świata.
  Heros, który tak naprawdę nie jest herosem.
  Misja ratunkowa.
  Wróg, którego nawet bogowie nie potrafią pokonać.
  Przepowiednia, ostatnia deska ratunku.
  Herosi, bogowie i ludzie staną po jednej stronie, aby powstrzymać zagładę. Bo tym razem wróg jest jeszcze bardziej przebiegły.
  Atakuje sam Chaos.
  I jest jeszcze jedno pytanie: czy oprócz bogów greckich istnieją jeszcze inni?
  Na dokładkę trzeba wspomnieć, że Gabrielle nie jest przyzwyczajona do niewygody, z czego wynikną spore kłopoty...
  http://harmony-of-heroes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwaga Spam.
  Raven Wiliams jest zwyczajną nastolatką mieszkającą w małej miejscowości Rivenscar.
  Nicholas Donovan to demon będący na usługach zła.
  Na wskutek okrutnego żartu świat tych dwojga spotyka się ze sobą.
  Życie Raven okazuje się być inne niż myślała, a zło od początku czaiło się blisko niej.
  Gdy pojawia się namiętność wszystko jeszcze bardziej się komplikuje przez mroczne przeznaczenie dziewczyny.
  Jak zachowa się Raven, kiedy odkryje, że od niej zależą losy całego świata.
  Czy Nick rzeczywiście porzucił ścieżkę zła, by być u jej boku? A może wszystko było od początku grą, by doprowadzić do ich zagłady?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe paranormalne opowiadanie pt. „Granice uczucia” na adres: www.mrok-wyobrazni.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwie dziewczyny , różne jak ogień I woda . Narwana I szaleńcza June April , najsławniejsza I najmłodsza kryminalistka w tym czasie na warunkowym . Jill Darcy , spokojna dziewczyna , mieszkająca pod dachem ciotki , uwielbia czytać książki . I co mają ze sobą wspólnego , oprócz pamiętnego spotkania w kawiarni ? W sumie to nic , chyba ,że za problem można uznać dwie staruszki , które są dziwnie zainteresowane obie dziewczynami .... Jesteś ciekawy/a co się dzieje we współczesnym Nowym Yorku ? A może wcale nie w naszym świecie , tylko .... Chętnych zapraszam http://esperanza-umiera-ostatnia.blogspot.com/ . Dziękuję za każdy komentarz .
  Co się dzieje w obozie herosów po wygranej bitwie z Gają ? Wszystko przebiega normalnie , ale do czasu .... Do obozu trafia nowa heroska , która okazuje się mieć moce jakich nikt z dotychczas nie miał . Alyss jest heroską I czarodziejką . W sumie nie byłoby aż tak źle , gdyby nie to , że Alyss jest z lat wojny I do tego ..... Ale tego dowiedziecie się później ! Podobnie jak co się stanie z Niciem di Angelo , kiedy do Obozu w pewną zimową noc trafią nowe heroski , które są mu dziwnie znane ........ Zapraszam : http://wystarczy-jeden-krok-malenki-krok.blogspot.com/
  Postaram się , jak najszybciej zabrać się do twojego bloga , bo gustujesz w tych samych książkach co ja xD . Ps. Na tym pierwszym blogu , będzie bardzo , bardzo ciekawa historia pomieszana Drużyny I Zwiadowców z Flanagana . Jesteś ciekawa , kim naprawdę jest June April ? Zajrzyj koniecznie ! :)
  Pozdrawiam I zachęcam do komentowania . :)

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]

  Mam na imię Hailee. Mieszkam w Kapitolu. W stolicy koszmarnego państwa - Panem.(...)
  http://kapitolskarebeliantka-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń