czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt

 Moi kochani,
 w ten szczególny dzień życzę Wam wszystkiego co najlepsze,
 aby te święta były pełen uśmiechu, radości
aby ten wyjątkowy okres był dla Was niezapomniany 
aby każde z Waszych marzeń się spełniło.

Zdrowia i mnóstwa prezentów
MysteryHope

3 komentarze:

 1. Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Jeśli masz ochotę, to zapraszam :)
  Pozdrawiam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu już tego nie kontynuujesz? To było takie swietne opowiadanie:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że postanowiłam powrócić. Wybacz, ale miałam dosyć długa dziurę w umysle, która nie mogła zniknąć. Na szczęście wszsytko powraca do normy.
   Szczęśliwego Nowego Roku:)

   Usuń